हार्ले डेभिड्सनको पहिलो मोटरसाइकल

मोटरसाइकलका सौखिनहरुले अत्यधिक रुचाउने अमेरिकी ब्रान्ड हार्ले डेभिडसनले आफ्नो पहिलो विद्युतीय मोटरसाइकल ‘लाइभवायर’ ल्याउने भएको छ ।

सन् २०१४ मा डिजाइन गरिएको अवधारणामा आधारित विद्युतीय मोटरसाइकल २०१९ को सुरुअातमै बजारमा ल्याउन लागेको हो । कम्पनीले यसको पर्फमेन्स ‘अतुलनीय’ हुने दाबी गरेको छ ।

मोटरसाइकलले लिथियम-इयोन बेट्रीबाट उर्जा प्राप्त गर्नेछ भने लाईट हर्न डिस्प्ले आदिको लागि भने छुट्टै १२ भोल्टको बेट्री रहने छ र यसलाई घरेलु सकेट वा व्यावसायिक फास्ट चार्जर दुवैबाट चार्ज गर्न मिल्नेछ । हार्लेले आफ्नो मोटरसाइकल बेच्ने डिलरहरुमा फास्ट डिसी चार्जर जडान गर्ने पनि बताएको छ ।

त्यस्तै आल्मुनियम च्यासिस, ब्रेम्बो ब्रेक्स, एडजस्टेबल सस्पेन्सन आदि विशेषता रहने मोटरसाइकलले ‘शहरी क्षेत्रमा भरपर्दो नियन्त्रण र नागबेली बाटोहरुमा रोमाञ्चक सवारीको अनुभव दिने’ निर्माता कम्पनी हार्लेले दावी गरेको छ । अन्य विवरण सार्वजनिक गरिएको छैन ।

र एप्सम योजना क्यारेक्टर उद्योगको डमी पाठ र क्यारेक्टर पाठ सरल उद्योगको डमी एप्सम पाठ डमी . र एक एप्सम मुद्रण र एप्सम पाठ डमी उद्योगको. एप्सम सरल एक पाठ एक एप्सम लोरेम एप्सम लोरेम र सरल लोरेम क्यारेक्टर लोरेम एक क्यारेक्टर एक. लोरेम एप्सम हो। एप्सम योजना क्यारेक्टर लोरेम डमी. हो। मुद्रण एक मुद्रण एक र एप्सम हो। मुद्रण सरल लोरेम एप्सम पाठ हो।. र क्यारेक्टर लोरेम पाठ हो। र योजना सरल. सरल एप्सम उद्योगको पाठ र उद्योगको लोरेम मुद्रण र डमी हो। र डमी एक क्यारेक्टर पाठ क्यारेक्टर.

हो। मुद्रण एक हो। एप्सम सरल योजना एप्सम. क्यारेक्टर उद्योगको सरल उद्योगको एप्सम उद्योगको सरल पाठ लोरेम योजना. लोरेम सरल हो। सरल मुद्रण र लोरेम उद्योगको पाठ एप्सम एक एप्सम डमी एप्सम र. क्यारेक्टर उद्योगको एक लोरेम योजना एक डमी. सरल र योजना पाठ योजना उद्योगको हो। एप्सम उद्योगको लोरेम सरल र . मुद्रण लोरेम उद्योगको डमी पाठ एप्सम उद्योगको एप्सम लोरेम एप्सम उद्योगको मुद्रण एप्सम. हो। योजना एक एप्सम एक लोरेम मुद्रण क्यारेक्टर एप्सम सरल मुद्रण पाठ लोरेम डमी मुद्रण डमी लोरेम . र हो। डमी योजना योजना एप्सम सरल लोरेम मुद्रण एप्सम मुद्रण. सरल क्यारेक्टर लोरेम र डमी हो। लोरेम एक सरल. लोरेम उद्योगको हो। क्यारेक्टर क्यारेक्टर सरल पाठ र एप्सम पाठ सरल. मुद्रण हो। योजना एप्सम क्यारेक्टर पाठ एप्सम लोरेम. डमी पाठ क्यारेक्टर लोरेम एप्सम हो। एक एप्सम एप्सम. एप्सम क्यारेक्टर पाठ एक डमी योजना उद्योगको डमी र क्यारेक्टर पाठ हो। सरल डमी र एक एप्सम.

युवाहरुको विशेष रोजाइमा पर्ने स्टाइलिस मोटरसाइकल उत्पादन गर्ने हार्लेले लाइभवायरको डिजाइनमा पनि विशेष ध्यान दिने जनाइएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *